Facebook @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Twitter @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  LinkedIn @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Pinterest @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Instagram @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  YouTube @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com 

 

Bumerang - Yazarkafe
Çevrimiçi : 1
Search Engine


Yıldız Haritası (Horoskop)

Astroloji Nedir? » Yıldız Haritası (Horoskop)

TT:Yıldız Haritası (Horoskop)

"HOROSKOP" kelimesi yunancadan türemiştir ve "Ne yükseliyorsa onu izliyorum" anlamına gelir. Yunanlılar için Ascendant çizimi (yani yıldız haritası ki bu bir insanın doğum anında ufukta bulunana yıldızlar kümesidir) özel bir öneme bağlı olan adlandırmaya (günümüz latince: horoscopium) Horoskop ortaya çıktı. O zamandan beri Horoskop'un hazırlanması için doğum anı en önemli olanıdır.

Horoskop bir çizim gibidir. Bu doğum ile ilgili olarak doğum yerinde, doğum anındaki güneş sistemimizin "Gezegen" durumunu gösterir. Örn. siz gece yarısına doğru güneşin ufuğun altında iken doğduğunuzda, Horoskop'unuzda Güneş sembolünü de ufuk çizgisinin altında bulursunuz. Bir fotoğraf gibi Horoskop çiziminde hayatınızın uzay zaman anı kaydedilir.

Zodyak Horoskop'ta dış çember ile çizilir. Dış çember her 4 dakikada bir derece hareket eder. Onun sürekli dönmesi sayesinde Horoskop'ta sürekli döner. Böylece aynı gün, aynı yerde doğan iki kişinin farklı Horoskop'u vardır. Bu nedenle nitelikli bir Horoskop oluşturulması için kesin doğum saati, doğum tarihi ve doğum yeri gerekir.

Doğum Haritası (Horoskop) için WhatsApp +90(535) 498 9093 nolu telefondan ulaşabilir ve talepte bulanabilirsiniz.

Not: Unutmayın vereceğiniz bilgiler ne kadar kesin ise sonuçlar da o kadar kesindir.

 

 

Diğer Yararlı Yazılarımız :

 

En Çok Okunan Yazılarımız :