Yeni Tip Emlak - Gayrimenkul Yapımı

TT: Yeni Tip Emlak - Gayrimenkul Yapımı

  • Yeni Tip Emlak - Gayrimenkul Yapımı

    Yeni Tip Emlak - Gayrimenkul Yapımı

"Yeni Tip Emlak - Gayrimenkul Yapımı " sıradan bir Daire'den çok yeni tip bir yaşam alanı tasarımıdır.

Nasıl mı? Şöyle izah edeyim; 

Bir düşünün, daireniz yeni ve bir site içerisinde, çevreniz yeşil ve tabiat ile dolu. Daireniz günümüz teknolojisini içinde barındırıyor ve tamamen elektrikle kontrol edilebiliyor. Yani ısınma-ışıklandırma dışında komut sistemi ile büsbütün akıllı bir daire.

Şimdi biliyorum, bunu zaten yapıyorlar diye düşünüyorsunuzdur. Elbette yapıyorlar, ama yapılan dairelerin hiç biri size ek-gelir sağlamaz! İşte biz buna "Yeni Tip Emlak - Gayrimenkul" diyoruz.

Yeni Tip Daire Nasıl Olacak

Yeni tip daireler de diğer daireler gibi görünüşlerinde değişeni olmayacak. Ama kullanış ve rahatlık açısından akıllı daireler gibi konforlu ve rahat olacak. Bu tip daireler daha ziyade site içerisinde olacağını, tasarım açısından en uygunu olacağını söyleyebilirim. Yani maliyet olarak daire sahiplerine ekstra bir külfet olmasın diye.

Yeni Tip Daireler ile Akıllı Daireler Arasındaki Fark Nedir?

Akıllı daireler genelde kontrol edilebilir bir sistem barındırdığı için "Akıllı Daire" diye ifade edilir. Ama sonuçta, ısınma için elektrik ya da doğalgaz, ışıklandırma içinde elektrik kullanır. Yani uzun uğraş emeklerinizin hakkını kazandığınız maaşınızın %25 oranına yakın veya biraz fazlası bu tip giderlere gidecektir. 

Yeni tip daireler de kontrol edilebilir bir sistem barındıracak. Işıklandırma ve ısınmada elektrik kullanılacak. Tek fark, bunları kullanmak için aylık kotanız olacak. Diyelim ki, dairelerinizin kotası 1.000 KW ve siz bu ay 300 KW kullandınız, aradaki fark olan 700 KW site yönetimi tarafından bölge dağıtıcısına satıp size ek-gelir olarak ödeme yapacaktır. Çünkü site içerisinde bir elektrik santrali kurulu olacağından kota sahipleri her ay aynı kotaya sahip olacaklar ve elektrik kullanımı için ekstra ödeme yapmayacaklardır. Ancak örnekte kullandığımız aylık 1.000 KW kullanım hakkını aşma durumunda ek-gelir ödemesi söz konusu olmayacak ve ücreti site yönetimi tarafından talep edilecektir.

Site içerisinde kurulu olan elektrik santrali "Yeni Elektrik Santrali Projesi" 'nin bir ürünü olacak.

Siz bu tip bir daire sahip olmak ister misiniz? 

Bilgi için +90 (535) 498 9093 ulaşınız.

En çok istenen makaleler

 

En çok okunan makaleler

 

 

 

WLS Kripto Para ile Emlak - Gayrimenkul Yatırımı

WLS, WestLand Storange isimli bir sitenin Dünya genelinde yapmış olduğu dolandırıcılığın para birimiydi... 

 

TT : WLS Kripto Para ile Emlak - Gayrimenkul Yatırımı
Bu site Yatırıma Uygun Arsa | Arazi | Tarla | Bahçe, Kariyer, Online Oyunlar ve Bahis Tanıtımı, Yeni Elektik Üretim Sistemi Projesi, Geleceğin Projeleri ve Güncel Olaylar hakkında içerikler ve bilgiler paylaşmaktadır.
Designed by @chalilozdemir     DMCA.com Protection Status     Script logo