Facebook @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Twitter @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  LinkedIn @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Pinterest @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Instagram @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  YouTube @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com 

 

Bumerang - Yazarkafe
Çevrimiçi : 1
Search Engine


Telepati Nedir?

TT:Telepati Nedir?

Telepati düşüncelerin konuşulmadan kafadan kafaya geçmesidir. İnsan kafası henüz ilim için birçok bilinmezlerle doludur. İnsan beyninin gelişmiş birçok yetenekleri olduğu gibi uykuda kalan ve aydınlığa çıkamayan daha sayısız özellikleri de bulunmaktadır. İnsan dimağının bazı olaylar karşısındaki tutumu çoğunlukla bir mucize gibi görünür ve bizi hayrete düşürür.

Bazı insanlar beş duyularından birini yitirmişlerdir. Bazılarının burunları koku almaz, bazıları görmezler, çünkü gözlerini kaybetmişlerdir. İnsanların bu beş duyunun dışında başka duyuları olduğu anlaşılıyor. Acaba kullanılıp geliştirmediğimiz için bu başka duyularımız hepimizde körelmiş, bu duyularımız kayıp mı olmuştur?

Telepati insanların düşüncelerini okumak başka, bir insanın düşüncesinin başka bir insanın kafasına taşınması yine başka bir olaydır. Bu ikinci şekilde bir düşünceyi yollayan, bir de düşünceyi alan vardır.

Kafanın henüz keşfedilmemiş yetenekleri vardır. “Uzakta oluşan bir olayı veya ileride olacak bir olayı sezmek gibi.”

Bunlardan başka telepatinin kendiliğinden oluşanı ve diğer başka şekilleri de vardır.

 

 

 

 

Diğer Yararlı Yazılarımız :

 

En Çok Okunan Yazılarımız :