Teknoloji Devi Apple - Büyük Proje

TT: Teknoloji Devi Apple - Büyük Proje

Teknoloji devlerinden en önemli ismi Apple, büyük bir proje ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kablosuz işlemlere daha çok denk geleceğiz gibi gözüküyor.

İlk adımı Apple atmış durumdadır. Apple kablosuz şarj patentini almış ve projeye ilk girişini yapmış durumdadır. Piyasadaki kablosuz şarj özelliği bulunan teknolojik cihazlar özel şarj ünitelerine ihtiyaç duymaktadır. Apple da bu konuda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Fakat Apple’ın çalışma stili diğer firmalara göre çok farklı konumda gözükmektedir. Apple’ın sisteminde gerçek amaç piyasadaki cihazlardan daha farklı olarak belirli bir mesafedeki birden fazla cihazın tek bir kaynaktan kablosuz olarak şarj edilebilmesidir.

Apple bu özelliğini uygulamaya başladıktan sonra; Örnek olarak, bir evdeki tüm Apple marka cihazlar aynı anda şarj edilebilecek. Bundan dolayı enerji tasarrufun da bulunmuş olunacak. Şimdilik edinilen bilgiler bu kadar. İlerleyen zamanlarda gelişmeleri aktaracağız.

Kaynak >> seo

En çok istenen makaleler

 

En çok okunan makaleler

 

Bu site Yatırıma Uygun Arsa | Arazi | Tarla | Bahçe, Kariyer, Online Oyunlar ve Bahis Tanıtımı, Yeni Elektik Üretim Sistemi Projesi, Geleceğin Projeleri ve Güncel Olaylar hakkında içerikler ve bilgiler paylaşmaktadır.
Designed by @chalilozdemir     DMCA.com Protection Status     Script logo