MMORPG ve Dans Oyunları

TT: MMORPG ve Dans Oyunları

Kendi yaş grubumun büyük bir çoğunluğu MMORPG oyunlarında kendilerini bulduklarından bahsedip duruyor. Popüler olan herşeye uyum sağlamak zorunda olmamızla birlikte, pek online oyunlara vakit ayıran biri olmasamda tavsiyeler üzerine cengiz han 2 oyununu indirdim. Oyunu oynamaya başladığım ilk günlerde açıkçası karakterimi kasmak bana zor gelmişti ve boş bir karakterde ilgimi çekmiyordu. Fakat oyunda arkadaşlarımı bulup birlikte oyunu aynı anda oynayarak kısa sürede birbirimize destek olup kolayca level atlamaya başladığımızda oyun benim için vazgeçemediğim bir hal aldı. Tam 1 senedir büyük bir keyifle oynuyorum.

Dans oyunları adı altında online oyun platformları üzerinde bulunan oyunlardan birisi olan Mstar adlı oyun son yıllarda ülkemizde en çok rağbet gören sosyal aktivite içerikli oyunlardan birisidir. Dans arkadaşlık ve müzik gibi özelliklerle donatılmış olan bu oyunu oynamak için dans oyunları bağlantısına gitmeniz yeterli olacaktır.

İnternet üzerinde yeni bir kapışma başlamış. Oyun oynamak hayat biçimleri haline gelmiş insanlar hangi oyun türünün daha iyi ve keyifli olduğu konusunda bir tartışmaya girmiş. Mmo rpg severler, mmo fps severlere karşı, bu konu üzerinde tartışarak kendi beğendikleri oyun türlerini savunup daha iyi olduğunu iddia ediyor. Genele bakıldığında tüm türlerde beğenilen oyunların birçoğu JoyGame'in piyasaya sunduğu wolfteam, cengizhan gibi oyunlar ve görülen o ki oyun denince artık ilk akla gelen isim JoyGame olmuş.

 

www.chalilozdemir.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizden başka sitelere ve 3.üncü şahısların kaynaklarına verilen linkler sadece sizi bilgilendirmek amaçlıdır. Konusu geçen başka sitelerin ve 3.üncü şahısların kaynaklarının üzerinde bir kontrolümüz yoktur ve bunları kullanmanız sonucu ortaya çıkan kayıp ve zararlarınız için bir sorumluluk kabul etmeyiz.

 

 

En çok istenen makaleler

 

En çok okunan makaleler

 

 

 

Bu site Yatırıma Uygun Arsa | Arazi | Tarla | Bahçe, Kariyer, Online Oyunlar ve Bahis Tanıtımı, Yeni Elektik Üretim Sistemi Projesi, Geleceğin Projeleri ve Güncel Olaylar hakkında içerikler ve bilgiler paylaşmaktadır.
Designed by @chalilozdemir     DMCA.com Protection Status     Script logo