Facebook @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Twitter @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  LinkedIn @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Pinterest @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Instagram @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  YouTube @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com 

 

Bumerang - Yazarkafe
Çevrimiçi : 1
Search Engine


League of Legends Oyunu Nedir, Nasıl Oynanır?

Online Oyunlar Hakkında Bilgiler » League of Legends Oyunu Nedir, Nasıl Oynanır?

TT:League of Legends Oyunu Nedir, Nasıl Oynanır?
  • League of Legends
    League of Legends

League of Legends temposu yüksek, rekabetli bir strateji oyunudur. League of Legends strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder.

Dünyanın dört bir yanından League of Legends tutkunu oyuncular, resmi forumlardan sosyal medya araçlarına, çeşitli ortamlarda strateji, şampiyonlar ve yeni kostümler hakkında kirlerini paylaşıyor.

 

 

Diğer Yararlı Yazılarımız :

 

En Çok Okunan Yazılarımız :