Kariyer Bir Yatırımdır

TT: Kariyer Bir Yatırımdır

Üniversiteden yeni mezun olanlar ya da öğrencilerin kafaları hep gelecekle meşguldür. Yeni iş, seçecekleri şirket, alacakları maaş, kariyer yolu, ünvanlar ve diğerleri... Ancak, yarının yöneticilerinin kafalarındaki bu sorulara düzenli yanıt veren, kompakt ve hepsi bir arada kaynak bulmak zor.

Mezun olanlar, şirketleri, üstlenecekleri pozisyonu, alacakları ücreti, diğer seçenekleri, iş arama yöntemlerini, tanıdıklarından öğrenmeye çalışıyorlar. Bazıları internet, bir bölümü de kitapla bu işe çözüm bulma peşinde koşuyor.

Sakın bu arayışın sadece üniversiteliler ve yeni mezunları ilgilendirdiğini düşünmeyin. İnsan kaynakları ve kariyer cephesi, gerçekten çok hassas konuları içeriyor. Bu nedenle, yeni mezundan tecrübeli yöneticilere, herkesin kafasında "Kariyer yolunu" açacak sorular var.

 

En çok istenen makaleler

 

En çok okunan makaleler

 

 

 

Bu site Yatırıma Uygun Arsa | Arazi | Tarla | Bahçe, Kariyer, Online Oyunlar ve Bahis Tanıtımı, Yeni Elektik Üretim Sistemi Projesi, Geleceğin Projeleri ve Güncel Olaylar hakkında içerikler ve bilgiler paylaşmaktadır.
Designed by @chalilozdemir     DMCA.com Protection Status     Script logo