İphone XS ile Sınırları Zorlayın

TT: İphone XS ile Sınırları Zorlayın

İphone XS ile Sınırları Zorlayın

İphone XS ile Sınırları Zorlayın

Günümüzde en çok tercih edilen cep telefonu markalarından biri olan Apple, gelişen teknoloji ile birlikte farklı tasarımlara sahip cep telefonu üretiyor. Özellikle İphone XS 64 gb cep telefonları oldukça ilgi görüyor. Sizin için cimri.com üzerinden bu cihazların özelliklerini inceledik. İşte İphone XS 64 gb akıllı cep telefonlarının en dikkat çeken özellikleri:

İphone XS ile Sınırları Zorlayın

Yüksek Çözünürlükte Oyun Oynayın

Ekran kalitesine göre İphone XS akıllı cep telefonları yüksek performansa sahip cihazlardır. 1125 x 2436 FHD piksel görüntü kalitesi ile ön plana çıkan bu cihazlarda akıcı bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. Yüksek işlemciye sahip olan İphone XS 64 gb akıllı cep telefonları ile oyunların yanı sıra dizi ve film de izleyebilirsiniz. Kendi ekran ayarınızı kolay ve pratik bir şekilde düzenleyebilir gerekli gördüğünüz zaman ekran parlaklığını ayarlayabilirsiniz. İphone XS akıllı cep telefonlarında OLED ekran teknolojisi kullanılmıştır. Nu cihazlarda göze en yakın görüntü netliği sağlanır. Diğer yandan yüksek çözünürlükteki kamerası ile net fotoğraflar çekebilir ve bu fotoğrafları sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Ayrıca ön kamera sayesinde öz çekim yapabilirsiniz. Portre ve manzara fotoğraflarınızı düzenleyebilir ve yeniden yayınlayabilirsiniz.

İphone XS ile Sınırları Zorlayın

60 Saat Müzik Oynatma

Bataryası tam dolu bir şekilde İphone XS akıllı cep telefonları ile 60 saat müzik dinleyebilirsiniz. Kesintisiz olarak uzun saatler konuşma süresine sahip olan bu cihazlarda kablosuz şarj özelliği vardır. Hızlı şarj özelliği sayesinde İphone XS akıllı cep telefonlarının bataryasını hızlıca doldurabilirsiniz. 30 dakika gibi kısa bir süre içinde bu cihazların bataryası yüzde 50 civarında dolar. Kendi bütçenize göre en uygun fiyatlar ile İphone XS cep telefonlarını internet üzerinden sipariş verip satın alabilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri, kendi özel kılıfında saklayabilir ve muhafaza edebilirsiniz. Ekran koruyucu kullanabilir ve dış etkenlere karşı telefonu koruyabilirsiniz. Çift tonlu flaş sayesinde İphone XS ile ışığın yetersiz olduğu yerlerde fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. Böylelikle gece çekimleri yapabilir ve net fotoğraflar elde edebilirsiniz.

İphone XS ile Sınırları Zorlayın

İnce ve Hafif Tasarım

Seyahatlerde ve tatillerde İphone XS akıllı cep telefonlarını yanınızda taşıyabilir ve çantanızda istediğiniz yere götürebilirsiniz. Bu cihazların ağırlığı toplam 177 gram olarak tasarlanmıştır. İnce ve zarif yapısı ile şık bir görünüme sahip olan İphone XS akıllı cep telefonları çarpmalara ve darbelere karşı dirençlidir. Sağlam bir ekranı bulunan bu cihazlar dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Dilerseniz cihazı temiz bir bez ile silebilir ve bakımını bu şekilde yapabilirsiniz. Bu telefonları, televizyon ya da bilgisayar gibi farklı cihazlara bağlayıp senkronize edebilirsiniz. Böylelikle kişisel veri ve dosyalarınızı başka cihaza kolay bir şekilde aktarabilirsiniz. 4.5 g özelliği sayesinde mobil olarak internette hızlı bir şekilde dolaşabilir ve dosya aktarımı yapabilirsiniz. Ürünleri hediye paketi yaptırarak sürpriz yapabilirsiniz. Fiyat ve performans açısından İphone XS üstün özelliklere sahiptir.

 

www.chalilozdemir.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizden başka sitelere ve 3.üncü şahısların kaynaklarına verilen linkler sadece sizi bilgilendirmek amaçlıdır. Konusu geçen başka sitelerin ve 3.üncü şahısların kaynaklarının üzerinde bir kontrolümüz yoktur ve bunları kullanmanız sonucu ortaya çıkan kayıp ve zararlarınız için bir sorumluluk kabul etmeyiz.

 

 

En çok istenen makaleler

 

En çok okunan makaleler

 

 

 

Bu site Yatırıma Uygun Arsa | Arazi | Tarla | Bahçe, Kariyer, Online Oyunlar ve Bahis Tanıtımı, Yeni Elektik Üretim Sistemi Projesi, Geleceğin Projeleri ve Güncel Olaylar hakkında içerikler ve bilgiler paylaşmaktadır.
Designed by @chalilozdemir     DMCA.com Protection Status     Script logo