Google Adsense

İnternetin, bugünün ve geleceğin en büyük iş platformlarından biri olduğunu ve size ne kadar çok para kazandırabileceğinin farkında mısınız?

 

İnterneti kullanarak gün boyu çalışmak zorunda olmayacağınız, sadece istediğiniz zaman çalışacağınız bir işin patronu olabilir ve hayallerinizin de ötesinde para kazanabilirsiniz.

 

Dünyada milyonlarca insan internet üzerinden ayda binlerce dolar kazanıyor. Sizde bu kişilerin arasına katılarak internetten para kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Nasıl mı?

 

 

 

Diğer Yararlı Yazılarımız :

 

En Çok Okunan Yazılarımız : • Google Adsense - 1

  Websitelerinden para kazanmak isteyen webmasterlar için en güzel yönetemdir AdSense. Sitelerinden günlük olarak iyi para kazanmak için debelenen çok webmaster var. Fakat bunların arasındaki bazı dehalar AdSense ile günde yüzlerce dolar kazanmanın keyfini sürüyorlar. Bu dehaları diğerlerinden ayıran farklı ve geniş düşünmedir.

   

  İşte onlardan birisi de burada size yani bu alanda yardım isteyenlere yardım etmek için görüşlerini yazıyor. Anlatacağım yollar geçmişte AdSense birikimlerini arttırdı ve hala da arttırmaya devam ediyor.

  TT:Google Adsense - 1
 • Google Adsense - 2

  AdSense kazancı hesaplaması: Impression-Count X Click-Though-Rate X Cost-Per-Click X Smart-Pricing-Factor. Kendi sitenizi görmeniz ban'lanmanıza yol açmaz. Yalnızca reklamlara tıklamadığınızdan emin olun.

  TT:Google Adsense - 2
 • Google Adsense - 3

  Başvurunuz Google AdSense tarafından kabul edildikten sonra sayfalarınıza yerleştireceğiniz AdSense reklamlarından elde edeceğiniz geliri kısa sürede arttırabilmek için şunlara dikkat etmelisiniz:

  TT:Google Adsense - 3
 • Google Adsense - 4

  Websitelerinde ilk defa reklamı, 1994 yılının sonlarında görmeye başladık. Jeff Veen'in üzerinde çalıştığı site HotWired Online Dergisi'nde, ilk defa ABD'deki bir telekom şirketi olan AT&T'ye ait bir reklamı yayınlandı.

  TT:Google Adsense - 4