GELECEK isimli E-Kitap

TT: GELECEK isimli E-Kitap

  • GELECEK isimli E-Kitap

    GELECEK isimli E-Kitap

Şuan Ne Kadar Kazanıyorsunuz?

Ortalamanın üstündeyseniz yıllık geliriniz 40.000 TL civarındadır. Haftada en az 40 saat çalışıyorsunuz... Yani yılda yaklaşık 2.000 saat eder. (Ulusal ortalama ücreti 36.000 TL den çok daha düşük ama olsun, bu örnek benim gösterim için bana hizmet edecek.)

Ana geri dönelim, benim kullandığım yöntemle haftada 750 ile 1.000 TL arasında her zaman kazanmak mümkün... Hemde haftada 5 saat çalışmayla. (Erkeklerin çoğu sadece haftada 580 ile 670 TL arasında kazançla geri dönüyorlar ki, bu saat başına 14,50 ile 16,75 TL arasındadır.) - Ben buna "Çerez Parası" diyorum.

Sadece benim yöntemimi kullanarak, yıllık maaşınızın 2 ile 3 katı kadar kazanmanız mümkün.

Size bir kaynak ile birlikte her şeyi açıklayabilirim (Eğitmenim de bu kaynak yoktu), bir varil içinde balık yakalamayı o kadar kolay bir şekilde yapmanızı sağlayacak.

Bu yöntem 50 yıl öncesinin şartlarından bugün daha iyi çalışıyor.

Neden günde 150 TL, 200 TL, ya da bilemediniz 500 TL'ye razı olasınız... Veya haftada... Bir seferde bir (veya iki) yıl rahat bir şekilde yaşayabilmek için yeterli parayı kazanmak varken. Sonra, siz rahatlarsınız ve daha fazla para kazanmak için vaktinizi kullanabilirsiniz... Para illa da olması şart değil, ama - eğer kendiniz ya da sevdikleriniz için özel bir şey satın almak istiyorsanız her zaman kullanışlı olabilir.

Bir yıl veya daha kısa bir sürede tüm istediklerinize sahip olabilirsiniz... Kendi yerleşim yerinizde... Evinizden (veya ofisinizden) haftada 5 saatten daha kısa çalışarak... Mevcut mesleğinizi veya işinizi (isterseniz) yaparken... Her türlü e-posta listesi veya web sitesi olmadan...

Eğitmenim 70 yıldan fazladır yaptığı gibi - ve - hatta bilgisayarlardan bile önce o bu işi yaptı ve kazandı... Yani internet var olmadan uzun zaman önce. - Bilgisayar sadece bu işi daha hızlı ve kolay hale getirdi.

Sınırlı Sayıdaki Bu Fırsatı
Kaçırmayınız!

Bu Kaynakla Emeğinizin Hakkını Alacaksınız!

69,00 TL yerine 6,90 TL 'ye almak için tıklayın.

(Son 228 adet kalmıştır)Lütfen Dikkat : Ödeme için güvenli sitenin altyapısının ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Ödeme sonrası e-kitap indirebileceksiniz.
İndirme sayfasında ürünü indiremez iseniz, ya da herhangi bir teknik problemle karşılaşırsanız iletişim sayfamızdan durumu iletebilirsiniz.

*Biz gizlilik isteğinize saygı duyuyoruz. Bilgilerinizin paylaşımı kesinlikle bir başka kişiyle veya kurumla yapılmayacaktır.
 
En çok istenen makaleler

 

En çok okunan makaleler

 

 

 

Bu site Yatırıma Uygun Arsa | Arazi | Tarla | Bahçe, Kariyer, Online Oyunlar ve Bahis Tanıtımı, Yeni Elektik Üretim Sistemi Projesi, Geleceğin Projeleri ve Güncel Olaylar hakkında içerikler ve bilgiler paylaşmaktadır.
Designed by @chalilozdemir     DMCA.com Protection Status     Script logo