Facebook @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Twitter @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  LinkedIn @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Pinterest @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Instagram @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  YouTube @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com 

 

Bumerang - Yazarkafe
Çevrimiçi : 1
Search Engine


"GELECEK" isimli E-Kitap

TT:"GELECEK" isimli E-Kitap
  • "GELECEK" isimli E-Kitabım
    "GELECEK" isimli E-Kitabım
Şuan Ne Kadar Kazanıyorsunuz?
Ortalamanın üstündeyseniz yıllık geliriniz 30.000 TL civarındadır. Haftada en az 40 saat çalışıyorsunuz... Yani yılda yaklaşık 2.000 saat eder. (Ulusal ortalama ücreti 30.000 TL den çok daha düşük ama olsun, bu örnek benim gösterim için bana hizmet edecek.)
Ana geri dönelim, benim kullandığım yöntemle haftada 500 ila 1.000 TL arasında her zaman kazanmak mümkün... Hemde haftada 5 saat çalışmayla. (Erkeklerin çoğu sadece haftada 180 ila 270 TL arasında kazançla geri dönüyorlar ki, bu saat başına 4,50 ila 6,75 TL arasındadır.) - Ben buna "Çerez Parası" diyorum.
Sadece benim yöntemimi kullanarak, yıllık maaşınızın 2 ila 3 katı kadar kazanmanız mümkün.
Size bir kaynak ile birlikte herşeyi açıklayabilirim (Eğitmenimde bu kaynak yoktu), bir varil içinde balık yakalamayı o kadar kolay bir şekilde yapmanızı sağlayacak.
Bu yöntem 30 yıl öncesinin şartlarından bugün daha iyi çalışıyor.
Neden günde 50 TL, 100 TL, ya da bilemediniz 500 TL'ye razı olasınız... Veya haftada... Bir seferde bir (veya iki) yıl rahat bir şekilde yaşayabilmek için yeterli parayı kazanmak varken. Sonra, siz rahatlarsınız ve daha fazla para kazanmak için vaktinizi kullanabilirsiniz... Para illa da olması şart değil, ama - eğer kendiniz ya da sevdikleriniz için özel bir şey satın almak istiyorsanız her zaman kullanışlı olabilir.
Bir yıl veya daha kısa bir sürede tüm istediklerinize sahip olabilirsiniz... Kendi yerleşim yerinizde... Evinizden (veya ofisinizden) haftada 5 saatten daha kısa çalışarak... Mevcut mesleğinizi veya işinizi (isterseniz) yaparken... Her türlü e-posta listesi veya web sitesi olmadan...
Eğitmenim 50 yıldan fazladır yaptığı gibi - ve - hatta bilgisayarlardan bile önce o bu işi yaptı ve kazandı... Yani internet var olmadan uzun zaman önce. - Bilgisayar sadece bu işi daha hızlı ve kolay hale getirdi.

Sınırlı Sayıdaki Bu Fırsatı
Kaçırmayınız!

Bu Kaynakla Emeğinizin Hakkını Alacaksınız!

60,00 TL yerine 15,00 TL 'ye almak için tıklayın.

(Son 28 adet kalmıştır)Lütfen Dikkat : Ödeme sayfasından sonra direk indirme sayfasında yönlendirileceksiniz. İndirme sayfasında ürünü indiremezseniz, ya da herhangi bir teknik problemle karşılaşırsanız iletişim sayfamızdan durumu iletebilirsiniz.

*Biz gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgilerinizin paylaşımı kesinlikle bir başka kişiyle veya kurumla yapılmayacaktır.

 

 

Diğer Yararlı Yazılarımız :

 

En Çok Okunan Yazılarımız :