Geleceğin Otomobili Nasıl Olacak?

TT: Geleceğin Otomobili Nasıl Olacak?

Geleceğin otomobili tamamen doğaya saygılı ve çevreyi temiz tutabilen bir otomobil olmalı. Doğaya kesinlikle zarar vermeyecek ve doğanın dengesini bozmayacak bir otomobil olmalı. Sizce bu mümkün mü?

Hayır mı!...

Yanılıyorsunuz, bu otomobil yakın zamanda üretime geçecek ve eminim sizde merak etmeye başladınız. Peki siz böyle bir otomobile sahip olmak ister misiniz?

Bir otomobilden ne beklersiniz? Bir otomobilde neler olmalı, neler olmamalı? Bize bunları yazabilirseniz memnun oluruz. Arkadaşlarınızın da düşüncelerini yazmalarına ikna edebilirseniz ayrıca müteşekkir oluruz.

Lütfen düşüncelerinizi paylaşınız.

*Biz gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz kesinlikle kiralama ya da paylaşma yoluyla asla bir başka kişiye veya kuruma yapılmayacaktır.

 

Elektrik Motorlu Otomobil bence bu tip otomobil geleceği gösteriyor. Amerika çoktan hız limitlerini zorlamaya başladı bile. Lakin menzilleri hep problem olacak. 

En çok istenen makaleler

 

En çok okunan makaleler

 

 

 

Bu site Yatırıma Uygun Arsa | Arazi | Tarla | Bahçe, Kariyer, Online Oyunlar ve Bahis Tanıtımı, Yeni Elektik Üretim Sistemi Projesi, Geleceğin Projeleri ve Güncel Olaylar hakkında içerikler ve bilgiler paylaşmaktadır.
Designed by @chalilozdemir     DMCA.com Protection Status     Script logo