Funas Teknik Servis

TT: Funas Teknik Servis

Funas Teknik Servis, Bursa'nın en kapsamlı servisi olarak faaliyetlerine 20 yıllık tecrübesi ile hizmet vermektedir. Kapsama alanı geniş olan bir teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Funas Teknik Servis Nerede Hizmet Veriyor?

Bursa'nın bütün ilçelerinde haftanın 7 günü 24 saat hizmet verebilen Funas Teknik Servis ile garantili ve kaliteli hizmet alabilirsiniz. Aradığınızda size en yakın aktif gezici servis personeli müdahale için hazırdır.

Funas Teknik Servis Hangi Alanda Hizmet Veriyor?

Merkezi ısıtma ve soğutma sistemleri (klima, kombi, kazan, şofben), beyaz eşya ve petek temizliği konusunda profesyonel teknik servis hizmeti vermektedir. Sadece evlerdeki elektronik eşyalarla ilgili hizmet vermemektedir. İşletmeler ve sitelere yönelik de teknik bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Funas Teknik Servis Personeli Kalifiyeli Mi?

Teknik servis personeli düzenli olarak eğitime tabi tutan ve hizmet kalitesini sürekli yükseltme gayesinde olan bir servis hizmet sağlayıcısıdır. Bakım ve tamir konusunda (tüm ürünler için geçerli) garantili ve en güvenilir hizmet sunan bir servistir.

Web Site Adresi: funasteknikservis.com.tr

Telefon: 444 6 794

Google Harita : Funas Teknik Servis Adresi

Gönül rahatlığıyla servis konusunda, arayarak bilgi ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Aktif gezici servis personelleri sayesinde, ihtiyaç halinde en kısa sürede hizmet noktasına ulaşarak, ilk müdahale sürecini en iyi şekilde kullanmaktadır.

Funas Teknik Servis Hangi Sertifikalara Sahip?

Funas Teknik Servis gerekli tüm teknik belgelere ve sertifikalara sahiptir. Bu nedenle kurumsal çözümler konusunda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Funas Teknik Servis marka ayrımcılığı yapmadan tüm marka ve ürünlere servis hizmeti vermektedir.

 

En çok istenen makaleler

 

En çok okunan makaleler

 

 

 

Bu site Yatırıma Uygun Arsa | Arazi | Tarla | Bahçe, Kariyer, Online Oyunlar ve Bahis Tanıtımı, Yeni Elektik Üretim Sistemi Projesi, Geleceğin Projeleri ve Güncel Olaylar hakkında içerikler ve bilgiler paylaşmaktadır.
Designed by @chalilozdemir     DMCA.com Protection Status     Script logo