Evlilikte İlişki Sorunları

TT: Evlilikte İlişki Sorunları

Sevgili Bayan Okurlarım,

Evlilikte ilişki sorunları? Bu konuda ne yapabilirsiniz?

Birçok Bayan bir evlilik ilişkisinin devamında şunları yapmaktadır: Eğer evlilikleri hayal ettikleri gibi yürümeyeceğini düşünmeye başladıklarında, evlilikte ilişkileri hakkında TARTIŞMAYA başlıyorlar. Yani, ilişkilerini KONUŞARAK düzeltmeye çalışıyorlar.

Bu konuşmaların genellikle çok yardımcı olmadığını muhtemelen zaten fark etmişlerdir.

Erkekler "evlilikte ilişkileri hakkındaki konuşmaları" ağırlıkla ŞİKAYET olarak algılamaktadırlar. Yani, bu şikayetler genellikle eşini mutlu edemecek bir erkek olgusu yaratıyor ve bu onun "yeterince iyi bir erkek olamama" korkusu duymasına neden oluyor.

Bir erkekte, Bayan'a duyulan Aşk'ı ağırlıkla onu ne kadar mutlu edebildiğini hissetmesine bağlıdır. Ona ne kadar gizlice hayranlık duyduğunuzu hissetmesidir. Bir ilke olarak erkekler temelde başka bir şey istemiyorlar. Yani, tekrar tekrar HAYRANLIK duymak.

Ve bunu kendinden bağımsız ve güçlü bir Bayan'dan isterler. Üstelik KENDİSİ takdire değer bir Bayan olmalıdır.

Sevgili Bayan Okurlarım, bağımsız ve duygusal olarak güçlü olma yolunda ilk adımları atmış olduğunuzu umuyorum.

Eğer henüz atmamışsanız, bu e-kitabı okumanızı tavsiye ederim. Bu kitabın oldukça motive edici gücü vardır. 

Temelde ben başka bir şey elde etmek istemiyorum: Sadece sizi Rüyaların Kadını olmanız için motive etmek ki, GERÇEKTE sizin çoktan olduğunuzu düşünüyorum...

Bu sadece bir erkeğin (veya SİZİN erkeğinizin) sizi Rüyaların Kadını olarak algılamalarıdır ki, prensipte siz zaten öylesiniz.

Haber bültenime yanlışlıkla (veya bilerek?) kayıt olan bazı erkekler tekrar ve tekrar e-posta yolluyorlar. Bu gerçekten çok ilginç...

 

Örneğin;


Yazılanlar gerçekten bir delilik. Dürüst olmak gerekirse, 12 yıllık evliliğimiz olan eşim, eğer o kitapta yazılan "Kurallar" 'lara baştan bağlı kalsaydı hala birlikte olurduk! Kitapta yapılan erkek tanımı gerçekten doğru. Demek gerçekten, bizim duygu dünyamızın anlatılacağı zaman gelecekmiş. Benim kadar iyi biliyorsunuz; bir erkek olmak kolay değil.
 
Saygılarımla, Mikail (isim değiştirilmiştir)

 

Biliyorum, biliyorum değerli Bayan Okurlarım, yazdıklarımdan beni bir "cinsiyetçi" olmakla suçlayanlara karşı duruyorum. Ben sadece "çıkarlarımız" hakkında yazmak istiyorum. 

Ben sadece duygusuz erkeklerin kendilerini nasıl gösterdiklerini çok iyi biliyorum. Ben sadece SİZİN ihtiyaçlarınıza ne kadar az cevap verdiklerini çok iyi biliyorum.

Bayanların hangi ihtiyaçları olduğunu bulmak için GERÇEKTEN, kaç erkekle konuşma yaptığıma inanamayacaksınız.

AMA: Ben bir dostunuz, bir BAYAN olarak yazıyorum. Ben, gerçekte olduğunuz gibi, SİZİN içinizdeki kadını, erkeklerin nasıl göreceğini sağlamak için size daha yakın olacağım. Türünün tek örneği, sadece bir kere bu dünyada var olduğunu! Sizin yapmanız gereken sadece "erkeğe uygulamak", hepsi bu!

Siz, bu dünyada SİZİN sadece BİR kere bütün yetenekleriniz, tutkularınız, hayalleriniz ile birlikte olduğunuzun farkında olmalısınız. 

Değerli Bayan Okurlarım gerçekte siz özel birisiniz. Sizinle bir ilişkinin olması? Bu gerçekten bir şey ki, bunun keyfine herkes bilemez, varamaz...

Saygılarımla, 

En çok istenen makaleler

 

En çok okunan makaleler

 

 

 

Bu site Yatırıma Uygun Arsa | Arazi | Tarla | Bahçe, Kariyer, Online Oyunlar ve Bahis Tanıtımı, Yeni Elektik Üretim Sistemi Projesi, Geleceğin Projeleri ve Güncel Olaylar hakkında içerikler ve bilgiler paylaşmaktadır.
Designed by @chalilozdemir     DMCA.com Protection Status     Script logo