Elektrik Faturasına SON

Uzman C.Halil Özdemir Kimdir? » Yeni Elektrik Santrali Projesi » Elektrik Faturasına SON

TT:Elektrik Faturasına SON

İşletmelere destek olarak hazırladığımız bu özel projemizi tüm inşaat firmaları, site yöneticileri, çiftlik sahipleri, villa sahipleri, fabrika sahipleri ve elektrik tüketimi yapan herkese sunuyoruz.

Elektrik faturası ödemeniz son bulsun, çünkü bizim özel projelerim ile artık elektrik faturası ödemenize gerek yok. Hatta eviniz iş yeriniz size üretiminizden gelir sağlasın.

Nasıl mı?

Aylık ihtiyacınıza göre sistem ayarlanır. Amaç sizi yormadan, zahmet ettirmeden sonuca varmaktır. Sistemimiz günümüz jeneratörlerden tek ve en önemli farkı çalışması için rüzgar, su, benzin, mazot veya diğer yakıtlara ihtiyaç duymamasıdır. Tamamen bütünleşmiş bir sistem olup tek başına tüm ihtiyacınızı karşılayacak düzeyde donanıma sahiptir.

Akıılı evleri tasarlarken kullanılabilecek en iyi sistemdir. Sistemimiz bu yüzden değişik üretimlere sahiptir. Bu sistem aynı zamanda elektrikli otomobil, elektrikli tren, elektrikli olan tüm taşıtlarda ve cihazlarda kullanılabilir durumdadır. Robotlar için sistemimizi geliştirmeye çalışıyoruz. NASA ya sunduğumuz bir proje hakkında cevap beklemekteyiz. Uzay gemisi projemizde kullandığımız ve kesinlikle doğa ile dost bir sistemdir.

Şimdi bir düşünün; bir ev ya da daire tasarlıyorsunuz, inşa ediyorsunuz ve satıyorsunuz. Evi ya da daireyi alan alıcıyı elektrik faturası, doğalgaz faturası ya da kalorifer sistemi ücreti ve su faturası beklemektedir. Peki ben size bunların büyük bir kısmını veya tamamını ödemenize artık gerek yok desem ne düşünürsünüz?

Sistemimizi kullanarak ürettiğiniz elektrik enerjisini, aydınlatma, daire cihazları, ısıtma sistemi ve hatta su çıkarmada da kullanabilirsiniz. Ayrıca sistemin ürettiği elektriği şebekeye bağlayıp ihtiyacınızın dışında kalan fazla üretim karşılığında ek-gelir sağlayabilirsiniz. Yani kısaca elektrik faturası yok, doğalgaz faturası yok, su faturası yok ve tüm bunların üstüne bir de gelir elde ediyorsunuz.

Bu ev ve daire satışlarınız da kolaylaştıracağı gibi doğamızı da daha temiz tutmayı sağlayacaktır.

Proje ve detaylı bilgi için email yoluyla ulaşabilirsiniz.

 

 

Diğer Yararlı Yazılarımız :

 

En Çok Okunan Yazılarımız :