Facebook @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Twitter @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  LinkedIn @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Pinterest @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Instagram @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  YouTube @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com 

 

Bumerang - Yazarkafe
Çevrimiçi : 1
Search Engine


Bakım ve Sağlık Önerileri

TT:Bakım ve Sağlık Önerileri

Özellikle bayanlar bakım ve sağlık konusunda daha düşünceli ve duyarlı. Bütün önerileri neredeyse takip etmektedirler. Bakım ve sağlık önerilerini özenle uygulayıp çevrelerine daha sağlıklı, daha güzel ve hoş gözükmek istiyorlar.

 

 

Diğer Yararlı Yazılarımız :

 

En Çok Okunan Yazılarımız : • 4 Harekette Güzel Göğüsler

  Bayanlar İçin 4 Harekette Güzel Göğüsler

  Göğüslerin zaman geçtikçe formlarını kaybettikleri ve bu durumun, özellikle vücut görünümüne çok önem verenler için, oldukça sıkıcı olduğu kesin. Aslında vücut şeklimiz günlük yaşantımıza bağlı olarak belirleniyor. Çok sık kilo alıp vermekten, yanlış egzersizlerden ya da spor yapmamaktan dolayı, kimi kişilerde göğüsler erkenden sarkıp esnekliğini kaybedebiliyor. Bu kişiler çoğunlukla dolgulu sütyen kullanmadan bir şey giyemez, hiçbir kıyafeti kendilerine yakıştıramaz oluyor... Eğer siz de, bu tür problemlerle karşı karşıyasanız Coliseum Spor Merkezi’nde Fitness eğitmenliği yapan Elif Hotaman’ın önerdiği hareketlerle bu durumu biraz da olsa düzeltebilisiniz.. Eğer hala bu tür sorunlarla karşılaşmadıysanız da bunu mümkün olduğunca geciktirebilir, bu egzersizlerle göğüslerinizin formunu uzun yıllar koruyabilirsiniz.

  TT:Bayanlar İçin 4 Harekette Güzel Göğüsler
 • Bayanlar İçin Doğru Mayo Seçimi

  Yaz mevsiminin olmazsa olmazı mayo modası, bu yaz gene çok çeşitliliği ile göz dolduruyor. İsteyene yüzücü modeli, isteyene Swarovski taşlarla süslenmiş modeller.

  Kısacası vitrinlerde her beğeniye hitap eden modeller var. Ama bu kadar çeşit kafaları karıştırıyor.

  TT:Bayanlar İçin Doğru Mayo Seçimi
 • Bayanlar İçin Dudak Bakımı ve Makyaj Önerileri

  Dudaklarınız ince ve gösterişsiz mi? Çatlayan dudaklarınıza çözüm mü arıyorsunuz? İşte bizden size birkaç dudak bakım önerisi. Artık seksi ve dolgun dudaklara sahip olmak elinizde... Ayrıca ucuz, pratik ve aynı sonucu veren yöntemler... Deneyin...

  TT:Bayanlar İçin Dudak Bakımı ve Makyaj Önerileri
 • Bayanlar İçin Giysilerle Zayıf Görünmenin 6 Yolu

  İşte bazı moda uzmanlarından daha ince gösteren moda ipuçları

  Kilo vermeyi bekleyecek kadar zamanınız yok mu? İşte bazı moda uzmanlarından daha ince gösteren moda ipuçları.

  İyi görünmenin yolu sadece zayıflamaktan geçmiyor. Doğru kıyafetlerle daha zayıf ve daha ince görünmenin püf noktaları da var. İşte modacılardan daha zayıf görünmenizi sağlayacak 6 öneri...

  TT:Bayanlar İçin Giysilerle Zayıf Görünmenin 6 Yolu
 • Göbek Eriten Diyet

  Bayanlar İçin Göbek Eriten Diyet

  Sizlere 3 haftada, özellikle göbek-bel bölgesinden incelmeyi de sağlayacak özel bir program vereceğiz. Ancak öncelikle şu noktayı vurgulayayım: Sadece diyetle bölgesel zayıflama tam olmaz. Beraberinde özel egzersiz ve bazı özel bitkisel menüler gerekir. Bu programı 3 hafta uygulayın, 21'inci günün sonunda müthiş incelmeyi hayretle göreceksiniz.

  TT:Bayanlar İçin Göbek Eriten Diyet
 • Bayanlar İçin Göz Şekline Göre Makyaj Önerileri

  Yüz şeklinize ve cilt renginize uygun makyajla oldukça etkili bakışlara sahip olabilirsiniz.

  TT:Bayanlar İçin Göz Şekline Göre Makyaj Önerileri
 • Bayanlar İçin Saç Bakımı

  Bayanlar için SAÇ YIKAMA - BAKIM - BOYA İŞLEMİ

  TT:Bayanlar İçin Saç Bakımı
 • Bayanlar İçin Saç Tipine Uygun Bakım Önerileri

  Saçlarınız için en önemli tek şey temel bakımdır. Saçlarınızın kırılmaması ve dökülmemesi için ıslak bırakmayın ve mümkünse kırıklarınız varsa eğer kuaförünüze gidip saçlarınız kestirin. Yıpranmış, kuru ve güçsüz saçları; yumuşak ve sağlıklı bir hale getirmenin zamanı geldi.

  TT:Bayanlar İçin Saç Tipine Uygun Bakım Önerileri
 • Selülite Son

  Bayanlar İçin Selülite Son Vermenin 5 Basit Yolu

  Kadınlar dikkat ! Selülit kabus olmaktan çıkıyor. İşte 5 yöntem...

  Aslında kışın zorlu bir mevsim olduğu düşünülür. Doğrudur da… Peki yaz, bahar ayları ne kadar zorlar insanı? Herkes kendince bir yanıt verebilir bu soruya elbette.

  TT:Bayanlar İçin Selülite Son Vermenin 5 Basit Yolu
 • Zayıflamanın Altın Kuralı

  Bayanlar İçin Zayıflamanın Altın Kuralı

  Meyve ve sebzeler sağlıklı beslenme önerileri içinde en büyük yeri tutan 2 temel gruptur. Ancak tüm meyve ve sebzelerin belirli bir enerji değeri ve şeker içerikleri vardır. Bu sebeple yenilen miktarlar önemlidir, yarım muzun enerji değeri 1 elmaya eşittir.

  TT:Bayanlar İçin Zayıflamanın Altın Kuralı
 • Cesur ve Seksi Olun!

  Sırt dekoltenizle bir erkeği baştan çıkarabilirsiniz. Ama bunun için biraz terlemeniz gerekiyor. Önereceğimiz hareketlerle formda kol, omuz ve sırt bölgesine sahip olabilirsiniz.

  TT:Cesur ve Seksi Olun!
 • Kalça ve Basenler Nasıl Zayıflar?

  Kalça ve Basenler Nasıl Zayıflar?

  Kolay yoldan kilo verdiren diyetler, genellikle sıkı kurallar içeren kısa dönemli diyetlerdir ve istediğiniz sonucu vermez.

  Kolay yoldan kilo verdiren diyetler, yaşadığınız esas sorunları çözmede size yardımcı olmazlar. Bu diyetleri uygulayan birçok insanın sıkça yaşadığı bir diğer problem de, başarılı bir şekilde incelme konusundaki becerinize olan güveninizi yitirmenize neden olmalarıdır. Özellikle basen ve kalçalardan kilo vermek isteyenler kesinlikle hızlı ve kolay diyetleri denememeli.

  TT:Kalça ve Basenler Nasıl Zayıflar?
 • Yaşlanma Saatinizi Yavaşlatın

  Yaşlanma Saatinizi Yavaşlatın

  Yaşınız ilerledikçe, kendinizde fark ettiğiniz psikolojik değişimlerinin önüne geçemeyeceğiniz hissine kapılabilirsiniz. Sürpriz! Yapabileceğiniz bir şey var, üstelik bedava: Egzersiz!

  TT:Yaşlanma Saatinizi Yavaşlatın
 • İnce Bir Gelin Olmak İçin Yedi Altın Anahtar

  Eğer istediğiniz gelinliği fazla kilolarınız nedeniyle giyemeyeceğinizi düşünüyorsanız, sakın üzülmeyin! Biraz çaba ile sağlıklı ve ince bir gelin olabilmeniz mümkün.

  İlkbaharın gelmesi ve hava sıcaklıklarının artması ile birlikte düğün sezonu da yaklaşıyor. Masal gibi bir düğünden sizi alıkoyacak tek faktörün, istediğiniz gelinliği giyememek olduğunu düşünüyorsanız umutsuzluğa kapılmayın. Alman Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Gizem Şeber, gelin adaylarına kısa sürede ve sağlıklı kilo vermenin yedi altın anahtarını şöyle sıralıyor:

  TT:İnce Bir Gelin Olmak İçin Yedi Altın Anahtar