Astrolojik Doğum Haritası (Horoskop)

TT: Astrolojik Doğum Haritası (Horoskop)

  • Astrolojik Doğum Haritası (Horoskop)

    Astrolojik Doğum Haritası (Horoskop)

"HOROSKOP" kelimesi Yunanca'dan türemiştir ve "Ne yükseliyorsa onu izliyorum" anlamına gelir. Yunanlılar için Ascendant çizimi (yani yıldız haritası ki bu bir insanın doğum anında ufukta bulunana yıldızlar kümesidir) özel bir öneme bağlı olan adlandırmaya (günümüz Latince: Horoscopium) Horoskop ortaya çıktı. O zamandan beri Horoskop'un hazırlanması için doğum anı en önemli olanıdır.

Astrolojik Doğum Haritası (Horoskop) Nedir?

Horoskop bir çizim gibidir. Bu doğum ile ilgili olarak doğum yerinde, doğum anındaki güneş sistemimizin "Gezegen" durumunu gösterir. Örneğin; Siz gece yarısına doğru güneşin ufuk altında iken doğduğunuzda, Horoskop üzerinde Güneş sembolünü de ufuk çizgisinin altında bulursunuz. Bir fotoğraf gibi Horoskop çiziminde hayatınızın uzay zaman anı kaydedilir.

Zodyak Horoskop'ta dış çember ile çizilir. Dış çember her 4 dakikada bir derece hareket eder. Onun sürekli dönmesi sayesinde Horoskop'ta sürekli döner. Böylece aynı gün, aynı yerde doğan iki kişinin farklı Horoskop'u vardır. Bu nedenle nitelikli bir Horoskop oluşturulması için kesin doğum saati, doğum tarihi ve doğum yeri gerekir.

Astrolojik Doğum Haritası (Horoskop) Geleceği Söyler Mi?

Astrolojik Doğum Haritası (Horoskop) geleceği söyleyemez. Ancak uzun yılların getirdiği araştırmalar ve hesaplamalar sayesinde, tahmin yürütmek için gerekli bilgiler sağlanmıştır. Öyle ki, artık gezegenlerin 50 yıl sonraki hareketleri, bulundukları yerleri, hesaplamalarla tespit edilebilir. Astrolojik Doğum Haritası (Horoskop) hesaplamalarını transit ve progresyon denilen hesaplama modelleri ile tahmin yürütmek mümkün oluyor. 

Yoksa, Astrolojik Doğum Haritası (Horoskop) tek başına sadece Süje hakkında karakter ve kişilik analizi yapılması sağlar. Doğum bilgileri ne kadar net ise analizde o kadar net olacaktır.

Astrolojik Doğum Haritası (Horoskop) Başka Nerede Kullanılır?

Günümüzde birçok işletme, işe alım sürecinde, başvuru sahiplerinin astrolojik doğum haritasını inceleyerek değerlendiriyorlar. Çünkü "Astrolojik Doğum Haritası" ya da diğer adıyla "Horoskop" doğru bilgilerin ışığında bir insanın bütün karakteristik özeliklerini ve yeteneklerini içinde barındırır. Bu yüzden birçok işletme bunu referans olarak almıştır...

Astrolojik Doğum Haritası farklı amaçlar için özellikle çıkarılabilir. Bu şu demektir, gezegenler, evler ve burçlar ayrı ayrı incelemek yerine sadece bir noktaya odaklanarak o bölgenin etkilerini incelemekte fayda vardır. Özellikle işletmelerin işe alımı konusunda başvuru yapanların, astrolojik doğum haritaları üzerinde tercihen aradıkları mesleğe göre bir inceleme yapmaları gerekmektedir.

Örnek olarak; İletişim ve Reklamcılık alanında bir işe alım söz konusu ise başvuru yapanların Ay, Merkür, Jüpiter ya da Venüs iyi bir astrolojik konumda olmalı. İkizler, Yay, Terazi ve Kova belirgin olmalı ve 3., 9., 7. ve 1. evler hareketli olmalı. Buna göre her iş kolunun farklı karşılığı vardır. Yani, herkes öğretmenlik eğitimi alabilir, ama herkes öğretmen olamaz...

Astrolojik Doğum Haritası (Horoskop) ile Kişilik ve Karakter Analizi İstiyor Musunuz?

Hiç kimse doğumundan sonra yaşamadığı veya görmediği bir olayı öğrenemez. Lakin Süje içinde bilmeden, görmeden, hissetmeden bir cevher yattığını ne zaman öğrenecek? Astrolojik olarak bu ne zaman tetiklenecek ise o zaman öğrenecek. Halbuki, Astrolojik Doğum Haritası (Horoskop) bunu içinde zaten barındırıyor. 

Bu harita size, kendinizi daha iyi tanımanızı sağlayacaktır. Kendinizi daha iyi tanımak, sizi daha bir öz güvenli yapacaktır. Ayrıca neler yapabilecek olduğunuzu da görmüş olacaksınız.

Astrolojik Doğum Haritası (Horoskop) için sipariş ve bilgi için +90(535) 498 9093 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.. İşletmelere bu konuda danışmanlık veriyoruz.. 

Not: Unutmayın vereceğiniz bilgiler ne kadar kesin ise sonuçlar da o kadar kesindir... 

 

En çok istenen makaleler

 

En çok okunan makaleler

 

 

 

Bu site Yatırıma Uygun Arsa | Arazi | Tarla | Bahçe, Kariyer, Online Oyunlar ve Bahis Tanıtımı, Yeni Elektik Üretim Sistemi Projesi, Geleceğin Projeleri ve Güncel Olaylar hakkında içerikler ve bilgiler paylaşmaktadır.
Designed by @chalilozdemir     DMCA.com Protection Status     Script logo