Apple Music Uzaktan Nasıl Yönetilir?

TT: Apple Music Uzaktan Nasıl Yönetilir?

Günümüzde birçok şey dijitalleşti ve bu gelişim gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Artık istediğimiz bir müziği dinlemek, indirmek çok daha kolay ve bu işlemi bir tıkla gerçekleştirebiliyoruz. Bu gelişim birçok açıdan bizlere fayda sağlıyor. Ayrıca zamandan da rahatlıkla tasarruf edebiliyoruz. Gelişen teknolojiyle istediğimiz içeriklere kolaylıkla erişebilmekle beraber, uzaktan dahi yönlendirebilmek mümkün hale geliyor. Durum böyle olunca değişen teknolojiye ayak uydurmak adına bu gelişmeleri çoğu zaman yakından takip etmek gerekiyor.

Apple Music Nedir ve Ne İşe Yarar?

Apple Music, içerdiği milyonlarca müzikle dinleyenlerine birçok şarkıya kolayca ulaşabilme imkanı sağlıyor. Farklı içeriklere de ulaşabilme fırsatı sunuyor. Bunun yanı sıra size göre ayarlanmış ve derlenmiş listeler sunuyor. Böyle olması nedeniyle birçok müzik severin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Apple Music Uzaktan Yönetimi İçin Öncelikle Neler Yapılmalı?

İlk olarak İTunes girişi yapılıyor. Fakat İTunes yüklü değilse, öncelikle yükleme işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Eğer Apple Music üyeliğiniz yoksa bir de üyelik işlemini gerçekleştirmelisiniz. Bu birkaç adımı gerçekleştirdikten sonra, uzaktan yönetme adımlarını yerine getirebilirsiniz.

Apple Music Uzaktan Yönetme Adımları Nelerdir?

Apple Music uygulamasına kayıtlı olan bilgilerinizle, İTunes’a giriş yapmanız gerekiyor. Bu işlemleri gerçekleştirirken bir yandan da iPhone telefona, Remote uygulamasının indirilmiş olması gerekiyor. Bu işlemleri yerine getirdikten sonra, bu her iki uygulamayı da açmalısınız ve Remote uygulamasında aygıt ekle kısmını bulup, tıklayarak işleminize devam etmeniz gerekiyor. Bunun devamında İTunes’de, Remote’un açıldığını fark edeceksiniz ve buna basmanız gerekiyor. Ardından size bir kod gelecek, bu kodu İTunes’e girmelisiniz. İşlemleri sırasıyla takip ettiğiniz takdir de bilgisayar ve telefon arasındaki bağlantı kuruluyor. Adımları doğru bir şekilde takip ederseniz, oldukça basit bir kurulumu var.

Apple Music Uzaktan Yönetme Faydaları

Apple Music uzaktan yönetmenin birçok faydası bulunuyor. İstediğiniz gibi liste oluşturabiliyor ve bu listeleri keyfinize göre düzenleyebiliyorsunuz. İstediğiniz müziği kolayca dinleyebiliyorsunuz ve bununla beraber yapmak istediğiniz birçok işlemi daha pratik ve hızlı yapıyorsunuz. Sık sık müzik dinleyen ve günün çoğu saatinde müzikle ilgilenen biriyseniz, bu uygulama oldukça işinize yarayacaktır.

 

www.chalilozdemir.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizden başka sitelere ve 3.üncü şahısların kaynaklarına verilen linkler sadece sizi bilgilendirmek amaçlıdır. Konusu geçen başka sitelerin ve 3.üncü şahısların kaynaklarının üzerinde bir kontrolümüz yoktur ve bunları kullanmanız sonucu ortaya çıkan kayıp ve zararlarınız için bir sorumluluk kabul etmeyiz.

 

 

En çok istenen makaleler

 

En çok okunan makaleler

 

 

 

Bu site Yatırıma Uygun Arsa | Arazi | Tarla | Bahçe, Kariyer, Online Oyunlar ve Bahis Tanıtımı, Yeni Elektik Üretim Sistemi Projesi, Geleceğin Projeleri ve Güncel Olaylar hakkında içerikler ve bilgiler paylaşmaktadır.
Designed by @chalilozdemir     DMCA.com Protection Status     Script logo