51.Bölge'nin Gizemleri

TT: 51.Bölge'nin Gizemleri

51.Bölge gizli bir bölge olduğu ve insanların 30 mil yakınına yaklaşmaları yasak olduğu söylenmektedir. Benim edindiğim bilgilere göre bu bölge 2.Dünya Savaşı sonrasında kurulmuştur.

Adını ilk 9 Aralık 1965 yılında Kecksburg - Pennsylvania yakınlarına düşen belirsiz bir uçan araç duyulmuştur. Şahitlerin ifadelerine göre bu uçan araç parlak bir renge sahip olduğu ve çanı anımsattığıdır. Bu tanım bana göre Alman-Nazi'lerin yaptığı söylenen "Die Glocke"(di gılokke - yani Çan) isimli araca benzemektedir. Adolf Hitler "Die Glocke" için "Wunderwaffe" (vundervaffe - yani Mucize Silah) dediği ve Alman'ların savaşlardan üstün ayrılmaları için tasarlandığını kayıtlarında belirtmiştir. Gelelim 9 Aralık 1965 e, bu tarihte düşen bu uçan aracı getirdikleri ve inceleme yaptıkları yer 51.Bölge'dir. Bu bölge kuruluş amacına göre yeni üretilen silahları ve uçakları incelediği gibi, yabancı elde edilen silahları ve uçakları da incelemektedir. 2.Dünya Savaşı sırasında Alman'ların teknoloji bakımından diğer ülkelerin üstünde olduğunu gören Amerika, silah ve uçak bakımından kendilerini geliştirmek amacıyla kurulduğunu düşünmekteyim. Kayıtlar kuruluş tarihini 1955 olarak göstermektedir. 

Nitekim bu çalışmaların dışında başka faaliyetler de yapıldığı düşünmekteyim. Bu çalışmalar içinde NASA da faydalandığı ve benim düşünceme göre de bütün Dünya yı aldattığı olayları bu bölgede gerçekleştirdiğidir.

NASA 1960'lı yıllarda Uzay'a çıkma ve Ay seferiyle ilgili çalışmalar yapmaya başlamıştır. Hatta 1964 ila 1967 arasında astronot programına katılanların %15'ine tekabül eden 10 astronotun kaza sonucu ölümüne sebep olan olaylar ve ardından bu olayların örtbas edilmesi, aklıma NASA'nın bazı gizli olaylarını bu bölgede gerçekleştirdiğini göstermektedir. Çünkü, benim görüşüme göre Amerika Ay'a iniş hiç gerçekleşmedi. Bilakis 51.Bölge de yapılmış olan büyük hangarlar için kurulu stüdyolarda bunu gerçekleştirdiğini düşünmekteyim.

Kanıt 1 - 27 Ocak 1967 Apollo 1 denemesi sırasında geçen bir konuşma; ilk iletişim araçlarında problem çıkması üzerine astronotlardan biri "İki bölme arasında görüşme yapamayan bu sistemler ile ayda nasıl görüşme yapacağız?". Bu konuşmanın ardından kısa bir süre sonra kapsülde yangın çıkar ve içinde bulunan 3 astronot yanarak ölür. Aradan geçen bunca zamana rağmen hala olayın nedeni çözülmüş değildir.

NASA bu olayın ardından çalışmalarına devam etmiştir. Aynı zamanda ölümlerde devam etmiştir.

Kanıt 2 - 21 Nisan 1967 Thomas Ronald Baron (NAA Kalite Kontrol ve Emniyet Müfettişi) 'nin hazırladığı 500 sayfalık rapor doğrultusunda yaptığı açıklamada, "Kapsül yapısı zayıftır ve bu tür yapıyla Ay'a gidilmesi mümkün değildir" dediği ve bu ifadenin ardından tam 6 gün sonra evinin yakınlarında arasına bir trenin çarpması sonucu, ailesiyle birlikte hayatını kaybeder. Bu olayın ardından 500 sayfalık rapor kaybolur ve bu günümüze kadar ortaya çıkmamıştır.

Kanıt 3 - Ay'a iniş zamanını canlı olarak veren kamera net değildir. Ama astronotları çektiği resimler kalitelidir.

Kanıt 4 - Astronotların hareketleri ağır çekimde gösterilen hareketler gibi algılanmaktayım. Hızlı oynatıldığında fark ortaya çıkıyor. 

Kanıt 5 - Hava açık olduğuna rağmen neden bir yıldız bile gözükmüyor?

Kanıt 6 - Kapsülün hareket motoru sadece alttadır ve 2 adet üst tarafta dengeleme pompaları vardır. Buna rağmen kapsül Ay'a inerken yüzeyde bulunan kumları veya tozları dağıtmamaktadır. Hatta indikten sonra bile kapsülün papuçları tozlanmamıştır ve her tarafta ayak izleri vardır.

Kanıt 7 - Ay aracı neden bu denli rahat bir kullanımı vardır? Yani sanki yeryüzünde imiş gibi...

Kanıt 8 - En önemli kanıt bu sanırım "Gölgeler". Neden farklı gölgeler var ve gölgede astronot apaçık görünüyor?

Kanıt 9 - Bir diğer önemli kanıt "Krater" dir. Nedense Ay'da var olduğu gösterilen krater 51.Bölge de bulunan bir kratere çok benziyor.

Kanıt 10 - Ay da rüzgar mı var? Nedense Amerika'nın bayrağı dalgalanmaktadır.

Bana göre hepsi bir aldatmaca ve zamanında bu bilgiye sahip insanlar kaza sonucu hayatlarını kaybetmeye başlamıştır. Aynı çalışmaları Rusya da Mars üzerinde yapmıştır. 

 

 • 51.Bölge'nin Gizemleri

  51.Bölge'nin Gizemleri

 • 51.Bölge'nin Gizemleri

  51.Bölge'nin Gizemleri

 • 51.Bölge'nin Gizemleri

  51.Bölge'nin Gizemleri

 • 51.Bölge'nin Gizemleri

  51.Bölge'nin Gizemleri

 • 51.Bölge'nin Gizemleri

  51.Bölge'nin Gizemleri

 • 51.Bölge'nin Gizemleri

  51.Bölge'nin Gizemleri

 • 51.Bölge'nin Gizemleri

  51.Bölge'nin Gizemleri

 • 51.Bölge'nin Gizemleri

  51.Bölge'nin Gizemleri

 • 51.Bölge'nin Gizemleri

  51.Bölge'nin Gizemleri

En çok istenen makaleler

 

En çok okunan makaleler

 

 

 

Bu site Yatırıma Uygun Arsa | Arazi | Tarla | Bahçe, Kariyer, Online Oyunlar ve Bahis Tanıtımı, Yeni Elektik Üretim Sistemi Projesi, Geleceğin Projeleri ve Güncel Olaylar hakkında içerikler ve bilgiler paylaşmaktadır.
Designed by @chalilozdemir     DMCA.com Protection Status     Script logo