Google+ @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Facebook @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Twitter @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  LinkedIn @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Pinterest @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Instagram @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  YouTube @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com 

 

Çevrimiçi : 1
Yatırım Uzmanı

C. Halil Özdemir Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut
Search Engine Webmaster


WLS ile Emlak-Gayrimenkul Yatırımda Devrim

Uzman C.Halil Özdemir Kimdir? » WLS ile Emlak-Gayrimenkul Yatırımda Devrim

TT:WLS ile Emlak-Gayrimenkul Yatırımda Devrim
  • WLS Emlak Yatırımı
    WLS Emlak Yatırımı
  • QR-Code @chalilozdemir
    QR-Code @chalilozdemir

WLS ile yeni tip emlak-gayrimenkul yatırımı başladı... Daha kazançlı bir yatırım modeli gibi görünüyor... DiceLand adında bir teknoloji ile (Blockchain tabanlı bütün teknolojilerin birleşmesiyle oluşturulmuş) WLS ICO'nunu düzenlemeye çalışıyor ve 1 WLS = 1 USD olarak göstermeye başladı... Yalnız burada yatırım 3 çeşittir. Daha elverişli ve uygun olan yatırımı BTC (Bitcoin), LTC (Litecoin), BCH (Bitcoin Cash), DASH, ETH (Etherium), ZEC (ZCash), DOGE (Dogecoin) ve son eklenen Kredi Kartı ile yapılandır. 

Hesabımı baz alarak sana bunu göstermek istiyorum... 

Aşağıda hesabıma ait bir ekran görüntüsünü paylaştım. Gördüğün gibi ben Etherium ile yatırım yaptım. Tutarda tam olarak 0,05828373 ETH'dur. Ayrıca 22 saat 21 dakika sonra günlük hak edişim olan 0,00058284 ETH'u hesabıma aktarılacaktır. Bu şirketin sunduğu 3 kazanç alternatifinden uzun vadede kazanım sağlayan sistemi, yani Yatırım ile Kazanç Sistemi'dir

WLS ile Emlak Yatırımda Devrim

Şirketin kazançlarından pay alabilmek için üye olmak şart. Bu şirketin olmazsa olmazıdır. (Üye olmak için WLS tıklayın...)

Şirketin diğer 2 kazancından da bahsedeyim ki, bunlar yatırımsız kazanç sağlayan sistemlerdir. 

1. Bonus ile Kazanç Sistemi, yani kısaca Yatırımsız Kazanç Sistemi. Üye olduğunda "BOUNTY" denilen, yani bir nevi bonus bölümü vardır. Her bonus WLS cinsinde değere sahiptir ve her görevin bonus değeri farklıdır. Bonusların bazıları hariç tek seferliktir. Bonusları elde etmek için gerekli şartları yerine getirdikçe sayfanın üstündeki tabelada işaretlenmeler kalkar ve toplamları kaç WLS yapıyorsa %0,1'i günlük olarak dönüşüme kadar hesabına eklenir. WLS transferi sadece BTC (Bitcoin), LTC (Litecoin), BCH (Bitcoin Cash), DASH, ETH (Etherium) ve ZEC (ZCash) hesaplarına yapılabilir.

WLS ile Emlak Yatırımda Devrim

Örneğin; Ekran görüntüsünde, ortada gördüğün 10,55 WLS bu bonuslardan kazanılan toplam miktardır. Yani, benim hesabımda 130 WLS var. Üstelik bunu 3 dakika içinde elde ettim. Kayıt olduğumda 10 WLS, Profile bilgilerimi girdim 10 WLS, Facebook paylaşımı yaptım 40 WLS, Twitter paylaşımı yaptım 40 WLS, Android APP indirdim 20 WLS ve Arkadaşımı davet ettim 10 WLS, toplamda 130 WLS etti. Üye olarak bu görevlerden hakkıma düşen günlük %0,1'lik bir paydır. Yani, 0,13 WLS (0,13 USD) her gün hesabıma ekleniyor. 

NOT : Bonus WLS ICO dönüşümü gerçekleştiği zaman sona erecektir, yani gerçek Coin'e dönüştüğünde. 

2. Davet ile Kazanç Sistemi için olmazsa olmazı üye olmaktır. (Üye olmak için WLS tıklayın...)

Davet ile Kazanç Sistemi'nin çalışması çok basittir. Adı üstünde "DAVET", tanıdığın, tanımadığın herkesi davet ediyorsun ve üye olmalarını sağlıyorsun. Üye olmaları senin kazanmana yeterli değil. Üye olanlar ikna edip yatırım yapmalarını sağlıyorsun. İkna derken, sistemi tanıtman zaten yeterli. Akıllı olan her insan bu sistemin bir parçası olmayı ister. Bu sistemin parçası olmak için de üyeler en az 0,01 BTC (Bitcoin), 0,3 LTC (Litecoin), 0,02 BCH (Bitcoin Cash), 0,08 DASH, 0,05 ETH (Etherium) ve 0,1 ZEC (ZCash) yatırım yapmaları gerekiyor. Üyeler yatırdıkları miktarın %1'i günlük olarak ömür boyunca hesaplarına alacaklar. Ayrıca, bu sisteme yeni eklenen 8.000 DOGE (Dogecoin) ve Kredi Kartı ile de artık yatırım yapılabilirler. Senin kazancın davet edip üye olan kişilerden, her yatırım yapan üye başına %10'dur. 

WLS'de benim kazancım nedir?

Yazının üst kısmında açıkladığım gibi hesabıma yatırdığım 0.05828373 ETH ile ben hafta içi her gün hesabımın çekilebilir bölümüne 0.0058284 ETH eklenecek, haftasonu bunun yarısı eklenecek. Küçük bir hesapla, sisteme yatırdığımı 110 günün sonunda geri almış olacağım ve üstüne ömür boyunca bunu kazanmaya devam edeceğim. Ayrıca dönüşüm gerçekleşene kadar 0,13 WLS kazanmaya devam ediyorum. 

Unutma sisteme dahil olmak için olmazsa olmazı üye olmaktır. (Üye olmak için WLS tıklayın...)

İrtibat : Halil Özdemir - WhatsApp +90 (535) 498 90 93 

E-Kitap : WLS Nedir? - E-Kitap - PDF - 29,00 TL yerine 9,00 TL - FIRSATI KAÇIRMA

E-Kitap : Adım Adım Çalışma ile Sabit Gelir Nasıl Elde Edilir? - 199,00 TL yerine 49,00 TL - FIRSATI KAÇIRMA

NOT: Burada sadece WLS sistemini anlattım. Şirketin verdiği kararlar veya yaptığı hatalardan ben sorumlu değilim. Her kim üye olursa bütün sorumluluk kendisine aittir. Tıpkı bende olduğu gibi...

 

 

Diğer Yararlı Yazılarımız :

 

En Çok Okunan Yazılarımız :Düzenleyen: C.Halil Özdemir