Facebook @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Twitter @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  LinkedIn @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Pinterest @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Instagram @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  YouTube @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com 

 

Çevrimiçi : 1
Search Engine


Kulüpler İyi Birer Fırsat

Kariyer Yolu » Kulüpler İyi Birer Fırsat

TT:Kulüpler İyi Birer Fırsat

Türkiye'de farklı alanlarda başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken pek çok kuruluş ve dernek var. Bu oluşumlar kişilere global bir bakış açısı kazandırmanın yanı sıra, iş dünyasının önde gelen isimleriyle de tanışma fırsatı sunuyor. Aynı zamanda bu tür platformlarda önemli isimlerin fikirlerini dinlemek ve farklı pazarları anlamak da mümkün hale gelebiliyor. Ülkemizde bu nedenlerle YASEDPropellers ClubLions Club gibi kuruluşlara üyeliklerin ciddi faydaları olabiliyor.

 

Bazı uzmanlara göre, bu oluşumların yanı sıra sektörlerin spesifik derneklerine de üye olmanın faydalı olacağını düşünüyorlar. Bu sayede iş dünyasından farklı profesyonelleri tanıma, sektörel bilgilere hakim olma ve rekabeti takip edebilme olanağının yakalanabileceğini ifade ediyorlar. Dernek ve kuruluş üyeliklerinin, efektif kullanıldığında kişilerin vizyonunu geliştirdiğine dikkat çekiyorlar.

 

En iyi network geliştirme yolunun ise üniversite kulüpleri ve buralarda edinilen arkadaşlıklar olduğu ifade ediyorlar.

 

 

Diğer Yararlı Yazılarımız :

 

En Çok Okunan Yazılarımız :