Facebook @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Twitter @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  LinkedIn @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Pinterest @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Instagram @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  YouTube @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com 

 

Çevrimiçi : 1
Search Engine


Kariyer Bir Yatırımdır

Kariyer Yolu » Kariyer Bir Yatırımdır

TT:Kariyer Bir Yatırımdır

Üniversiteden yeni mezun olanlar ya da öğrencilerin kafaları hep gelecekle meşguldür. Yeni iş, seçecekleri şirket, alacakları maaş, kariyer yolu, ünvanlar ve diğerleri... Ancak, yarının yöneticilerinin kafalarındaki bu sorulara düzenli yanıt veren, kompakt ve hepsi bir arada kaynak bulmak zor.

 

Mezun olanlar, şirketleri, üstlenecekleri pozisyonu, alacakları ücreti, diğer seçenekleri, iş arama yöntemlerini, tanıdıklarından öğrenmeye çalışıyorlar. Bazıları internet, bir bölümü de kitapla bu işe çözüm bulma peşinde koşuyor.

 

Sakın bu arayışın sadece üniversiteliler ve yeni mezunları ilgilendirdiğini düşünmeyin. İnsan kaynakları ve kariyer cephesi, gerçekten çok hassas konuları içeriyor. Bu nedenle, yeni mezundan tecrübeli yöneticilere, herkesin kafasında "Kariyer yolunu" açacak sorular var.

 

 

 

Diğer Yararlı Yazılarımız :

 

En Çok Okunan Yazılarımız :