Facebook @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Twitter @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  LinkedIn @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Pinterest @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  Instagram @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com  YouTube @chalilozdemir - http://www.chalilozdemir.com 

 

Çevrimiçi : 1
Yatırım Uzmanı

C. Halil Özdemir Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut
Search Engine Webmaster


Çinli Su Bazlı Yapıştırıcı ve Çeşitleri Üretici

İş Bağlantıları » Çinli Su Bazlı Yapıştırıcı ve Çeşitleri Üretici

TT:Çinli Su Bazlı Yapıştırıcı ve Çeşitleri Üretici

Linyi Han'ın Lateks Ürünleri Ltd.Şti. 2006 yılında değişime uğrayıp, yenilenerek kurulmuş ve güzel bir lojistik merkezi olan Linyi City'de bulunmktadır. Bir şirket olarak çevre dostu yapıştırıcı geliştirmek ve üretmek için başlayan, Linyi Han'ın Lateks Ürünleri Ltd.Şti. yüksek dereceli su bazlı yapıştırıcıyı üretmeyi başarmıştır.

Şirket, beyaz lateks, PVC yapıştırıcı, ahşap tutkal, kağıt tüp tutkal, sızdırmazlık macunu tutkal, laminasyon yapıştırıcı, vb. üretim ve teknik hizmete odaklanan ve daha profesyonel, çevre dostu, sağlıklı yapı malzemesi ve kimyasal ürünleri tüm dünya müşterilerine sunmayı amaçlar.

Misyonu olarak memlekti kendi sorumluluğu olarak güzelleştirmek ve korumak, pragmatik yaklaşımı, yenilikçilik ruhunu ve rehber olarak uyum kavramını benimsemek, Linyi Han'ın Lateks Ürünleri Ltd.Şti. tüm ortaklar ile parlak bir gelecek yaratmak istiyor.

 

Ürünlerler

  • Beyaz Lateks
  • PVC Yapıştırıcısı
  • Ahşap Tutkal
  • Kağıt Tüp Tutkal
  • Sızdırmazlık Macunu
  • Laminasyon Tutkalı

 

Türk firmaları ile ticaret yapmak istiyor. Bizde buna vesile olmak için iletişimde bulunuyoruz.

 

Firma Bilgileri ve Yetkilisi :

 

Linyi Han'ın Lateks Ürünleri Ltd.Şti.

Linyi City, China (276000)

Yetkili Yönetici : Melody Mei (İnglizce ve Çince)

İrtibat E-postası : bizden alabilirsiniz

NOT: Komisyon hak çalışması yapmıyoruz. Tam tersine tarafımızdan gönderilen her talep özel fiyat avantajına sahip olacaktır. Unutmayın. Amacımız kaliteli ürüne ucuz fiyata sahip olmanızdır. İnglizce ve Çince bilmeyen varsa biz yardımcı oluruz.

 

 

Diğer Yararlı Yazılarımız :

 

En Çok Okunan Yazılarımız :