chalilozdemir

Çevrimiçi : 2
Bülten

Search Engine Webmaster

Bumerang - Yazarkafe

Black Friday İndirimleri İle Alışveriş Çok Keyifli KARA Cuma 2017

Eşsiz Bilgi Kaynakları Listesi - 1 » Black Friday İndirimleri İle Alışveriş Çok Keyifli KARA Cuma 2017

TT:Black Friday İndirimleri İle Alışveriş Çok Keyifli KARA Cuma 2017
  • KARA Cuma 2017
    KARA Cuma 2017

Ülkemizde son yıllarda büyük ilgi çeken ve beklenen Black Friday gününe sayılı zaman kaldı. 24 Kasım 2017 tarihinde Türkiye Black Friday günleri başlıyor. Tüm dünyada kutlanan Black Friday (Kara Cuma) şükran gününden sonra kutlanmaktadır. Markaların ve mağazaların indirimler yaptığı festival olarak adlandıracağımız bu günde büyük indirimler müşterilerle buluşturuluyor.

Black Friday Öncesi Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 

Büyük gün geldiğinde bilinçsiz bir şekilde alışveriş yapmak yerine programlı şekilde ihtiyaçlarımızı almak çok daha önemlidir. Bu nedenle gereksiz harcamalar yapmamak için şu detaylara dikkat etmek gerekiyor.

  • Öncelikle ihtiyaç listesi yaparak ne alacağınızı bu liste üzerinden giderek yapmalısınız

  •  Türk mağazaları bu indirimler yapsalar da yabancı markaların büyük indirimleri daha çok oluyor, yabancı markaların indirimlerini takip edebilirsiniz

  •  Mağazaların internet üzerinden paylaşmış oldukları e bültenlerine üye olarak indirimleri daha kolay takip edebilirsiniz.

  •  Günü tam anlamı ile etkin kullanmak için iş yerinden izin alabilirsiniz. Türkiye’de biraz zor olabilir

  •  İnternetten takip ettiğiniz markalar varsa e posta ile size bilgilendirme atabilir ve indirimleri mail adresinizden de takip edebilirsiniz.

  •  Fazla alışveriş yapmaktansa abartmadan programlı alışveriş yapmayı tercih edin.

  •  Yılbaşı kutlamaları öncesinde hediyelerinizi bu indirimlerden yararlanarak alabilirsiniz.

Markodi.com’u takip edin!

 

Markodi.com üzerinden Black Friday Türkiye 2017 indirimlerini takip edebilir ve tüm indirimlere tek bir yerden ulaşabilirsiniz. Black Friday Türkiye (Kara Cuma 2017 Türkiye) indirimlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Büyük indirimlerin yer aldığı bu günde sizde ihtiyaçlarınızı çok uygun olan ürünleri satın alarak giderebilirsiniz. Son yıllarda birçok kişi tarafından tercih edine büyük indirim günleri tüm dünya da olduğu gibi ülkemizde de severek tercih ediliyor. Örnek Modanisa indirim kodu ile Black Friday’den %20’ye varan indirimli alışveriş yapmanız mümkün. Gittigidiyor, N11 Boyner gibi Türkiyenin Bilinen internet mağazalarının büyük indirimlerini bekleyin!

 

 

Diğer Yararlı Yazılarımız :

 

En Çok Okunan Yazılarımız :
Düzenleyen: C.Halil Özdemir