chalilozdemir

Çevrimiçi : 1
Bülten

Search Engine Webmaster


Bir Milyoner Olabilirsin

TT:Bir Milyoner Olabilirsin

Gerçekten bir Milyoner olmak istiyor musun?

Neredeyse herkes bu soruya «Evet, Evet, Evet» diyor, ama sonra da «bir şey satmak için» etrafta dolaşmak zorunda kalıyor.

Her ay e-posta adresime yüzlerce soru alıyorum. Aldığım soruların bazıları şöyle; «Satmak için ürünleri nerede bulabilirim?» - veya - «Komisyoncuları nerede bulabilirim?» - veya - «Toplanmış kaynakları nerede bulabilirim?».

Onların amacı, hedefi, tabii ki «Para Kazanmak» - ancak bu konuda pek başarılı olacaklarını sanmıyorum.

Satmak için binbir çeşit ürünün olabilir – ancak herhangi bir alıcın yoksa, para kazanman mümkün DEĞİLDİR.

Bunun yerine bir şey satmak istiyorsan öncelikle ALICI bulmaya odaklanmalısın. Bu her işte başarının «asıl sırrı»dır. «Alıcı» olmadan para kazanamazsın ve «satmak için ürün» aramaların da, harcadığın tüm zaman da boşa gitmiş olur.

Elinde bir «alıcı» yokken, «satıcı» aradığını düşünmek bile istemiyorum.

Etrafına bir bakın. «Satıcılar» her yerde... Her sokak köşesinde, her kasaba da, ülke genelinde her yerde – ve hepsi mal ve hizmetleri için daha fazla «alıcı» bulabilmeyi umuyor ve dua ediyorlar.

Gerçeğin kendisi ise, NEREDEYSE her «satıcı», eğer onlara gerçek bir «alıcı» getirmene karşılık seve seve bir komisyon ya da belli bir ücret ödemeye razı olmalarıdır.

Bunun da ötesinde, eğer elinde «alıcılar» varsa, «satıcılar» seninle temasa geçeceklerdir.

Herhangi bir perakendeciye sorun bakalım, her hafta kaç kişi pazarlamacı olarak - «satıcı» - mağazalarını aramaktalar. Perakendeci «satıcılar» için etrafına bakmaz veya aramaz. Perakendeciler «alıcılar»a sahip oldukları için «satıcılar» onları aramaktadırlar.

Şahsen, ben, ürünlerini veya hizmetlerini alıcılarıma satmam için, «satıcılar» dan her hafta yüzden fazla teklif alıyorum.

Sence internet pazarlama uzmanları neden e-posta listesi oluşturma hakkında bu kadar çok vurgu yapıyorlar? - Onlar bunu bildiği gibi bende biliyorum ve uyguluyorum.

Yüz «alıcı» binden fazla «satıcı»dan daha değerlidir.

Bu bile küçük bir gerçek olmasına rağmen, tek başına «satıcı» yerine «alıcı» bulma çabalarına odaklanman ve ağırlık vermen gerektiğini göstermektedir – ama ...

Alıcıları nerde bulabilirim?

Etrafına bir bakın.

Devamı aşağıdaki dosyada. Hadi bakalım...

Arkadaşım ve ben bu yöntemi bulana kadar çok çalıştık... Ben artık yaşlandım ve arkadaşım da tamamen emekli oldu, bu yüzden arkadaşımın izni ile bu metodu yalnızca seninle paylaşmak istiyorum...

Yazım hatalarından ötürü rahatsız ettiğim için özür dilerim – ancak – yaşlı bir adamım...

Yalnız anımsa, hayatında çevrimiçi bulabileceğin alıcılardan daha fazlası uzakta, kolay bulanabilir çevrimdışı alıcılardır.

NOT: Sadece açıkladığım yöntemi kullanarak bir yılda veya daha erken bir milyon kazanabilirsin. - Kendine iyi bak...

 

 

 

Diğer Yararlı Yazılarımız :

 

En Çok Okunan Yazılarımız :
İsimBoyutTarih
icogelecek-isimli-e-kitap.doc

GELECEK isimli E-Kitap

60.87 KB22-07-2017 13:39
Düzenleyen: C.Halil Özdemir